Zpět na úvodní stránku

PODPORA NAŠEHO MODELÁŘSKÉHO WEBU A AUTORŮ:

Vážení modeláři, návštěvníci, příznivci našeho webu,

jak už většinou všichni víte, současný web dospěl do stadia, kdy je z mnoha důvodů už nedostačující. Největší problém je s free hostingem, který už dnes neposkytuje dostatek volného místa pro modely, fotky a vše ostatní. Z tohoto důvodu se delší dobu uvažuje o zaplacení nového hostingu, kde bude k dispozici několikanásobně více místa pro naše modely a nebude nutné rozdělovat web na části pod různé adresy atd. Současně jsme se rozhodli pro kompletní změnu webu, který na rozdíl ode dneška bude fungovat na principu php a databází - na tomto se v současné době velice intenzivně pracuje. Vše bude pod jednou, naší vlastní doménou (www.nejakaadresa.cz). Pod touto adresou budou sloučeny veškeré dosavadní weby, tzn. minibox.webz.cz, LBS systém, soutěž o nejlepší model a samozřejmě toto forum. V jednání je "zaintegrování" i dalších modelů / autorů pod naši hlavičku. Tato změna nebude samozřejmě jednorázová, ale postupná - v první fázi zakoupení domény s hostingem a přesun současných stránek. Ve druhé fázi se bude postupně spouštět nový web atd. Jen pro ilustraci - za rok a několik měsíců jsme všem zcela zdarma přinesli již skoro tisícovku(!!!) modelů od těch nejjednodušších až po velice propracované modely se spoustou detailů.... To už je velice slušná statistika.

Bohužel, nový hosting, doména a vlastně všechno obnáší určité náklady, které je potřeba zaplatit (doména, hosting, technika a další). Proto se na vás všechny obracíme s žádostí o podporu webu a autorů. Pokud se vám tedy web a modely líbí a máte chuť nás podpořit, budeme velmi rádi za každý příspěvek. Určitě se teď ptáte, na co všechno budou peníze použity. Takže nejvyšší prioritou je zakoupení a provoz vlastní domény a zaplacení hostingu u některého z českých profi webhostingů (spuštění hostingu nejpozději během června). Pokud se sejde více příspěvků než je potřeba pro zaplacení prvního roku hostingu, budou použity na další věci související s webem, jeho provozem, propagací, případné alespoň drobné příspěvky či dárky pro autory (ať už finanční nebo např. reklamní předměty s logem webu). Podrobnosti už jsem s některými z vás probíral a shodli jsme se na tomto postupu.

A jak tedy přispět?

Základní možnosti jsou dvě:

1. Pravidelný příspěvek (jedno, dvou- až tříměsíční pravidelná platba) zasílaná na účet. Libovolná výše.

Pozn.: Vzhledem k výši bankovních poplatků nedoporučujeme pravidelné zasílání příliš malých částek

2. Jednorázový příspěvek v libovolné výši zaslaný:

a) na účet
b) poštovní poukázkou - složenkou typu "A" - v případě tohoto způsobu si vyžádejte na mailu minibox@centrum.cz nebo na dalších mých kontaktech informace pro vyplnění složenky, nestačí jen číslo účtu.
c) individální platba - nemáte-li možnost využít platby z účtu apod. a přesto byste rádi přispěli, kontaktujte nás na mailu minibox@centrum.cz a vymyslíme jiný způsob.

Příspěvek je kalkulován na dobu 1 roku.

Chcete přispět?

Napište si prosím na náš mail minibox@centrum.cz o číslo účtu. Bude vám obratem zasláno. V případě poštovní poukázky prosím uveďte, že chcete platit poukázkou.

Co za to?

Kromě toho, že vaše příspěvky umožní další fungování a rozvoj webu, rádi bychom vám poskytli alespoň malé poděkování za váš příspěvek pro tento rok.

Proto každý, kdo přispěje částkou VYŠŠÍ NEŽ 150 KČ, obdrží během roku 2007 nejméně 5 modelů v elektronické podobě, které NEBUDOU na webu volně ke stažení. V současnosti už jsou některé z nich předjednány např. s Michalem Rozínkem. A také každý z vás obdrží malé překvapení jako poděkování za příspěvek.


Děkujeme za vaše příspěvky. V případě dotazů, připomínek, návrhů k příspěvkům na provoz webu jsem k dispozici na známých kontaktech.

Tomáš Darebník
květen 2007

old.minimodel.cz

minibox@centrum.cz


Ilustrační fotoIlustrační foto
Ilustrační foto